Targoncavezető

Az ALTEO GROUP leányvállalata, a Fe-Group Invest Zrt. számára keresünk munkatársat

TARGONCAVEZETŐ

pozícióba.

A munkavégzés helye: Budapest X. kerület, vagy dunaharaszti Ipari Park

Főbb feladatok, munkák:

  • Villás- és szorítópofás targoncák kezelése.
    • Hulladékfeldolgozó gépsorok kiszolgálása.
    • Hulladékszállító tehergépjárművek rakodása.
  • Heti 40 órás, 1 műszakos munkavégzés.
  • Határozatlan idejű, bejelentett munkaviszony.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • alapfokú iskolai végzettség
  • Targoncavezetői bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • összetett, változatos munkakör
  • hosszú távú munkalehetőség
  • Juttatás:
    • havi budapesti BKV bérlet finanszírozás,
    • SZÉP kártya
  • Vidékieknek munkába járás térítése (86 százalékban)

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el jelentkezését a „Jelentkezem” gombra kattintva.