Targoncavezető

Az ALTEO GROUP leányvállalata, a Fe-Group Invest Zrt. számára keresünk munkatársat

TARGONCAVEZETŐ

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Villás- és szorítópofás targoncák kezelése
  • Hulladékfeldolgozó gépsorok kiszolgálása
  • Hulladékszállító tehergépjárművek rakodása
  • Anyagmozgatás gépjárművekről le-fel pakolás
  • Heti 40 órás, 1 műszakos munkavégzés
  • Határozatlan idejű, bejelentett munkaviszony

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Targoncavezetői bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Heti 40 órás munkavégzés
  • Összetett, változatos munkakör
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Havi budapesti BKV bérlet finanszírozása
  • SZÉP kártya juttatás
  • Vidékieknek munkába járás térítése (86 százalékban)
  • A munkavégzés helye: Budapest X. kerület vagy dunaharaszti Ipari Park

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el jelentkezését a „Jelentkezem” gombra kattintva.