Nehézgépkezelő

Az ALTEO GROUP leányvállalata, a Fe-Group Invest Zrt. számára keresünk munkatársat

NEHÉZGÉPKEZELŐ

pozícióba.

A munkavégzés helye: Budapest X. kerület, vagy dunaharaszti Ipari Park

Főbb feladatok, munkák:

  • Az üzem területére beérkező hulladékok eljuttatása nehézgép kanalával a feldolgozó üzem adagolóberendezésére,
  • Tárolóterületen végzett anyagmozgatási munkálatok
  • Ömlesztett áruk rakodása konténerbe
  • Havazás esetén a közlekedési utak eltakarítása

Az ideális jelöltünk te vagy, amennyiben

  • Érvényes gépkezelői bizonyítvány;
  • Teleszkópos hidraulikus rakodó vezetésében szerzett legalább 2 év tapasztalat;
  • Pontosan és precíz munkavégzés jellemez;

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

  • Érvényes Targonca vezetői jogosultság
  • Forgórakodó-gépek kezelésében szerzett tapasztalat

Amennyiben csatlakozol a FE-GROUP csapatához:

  • Biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk;
  • Változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz;
  • Juttatás:
    • havi budapesti BKV bérlet finanszírozás,
    • SZÉP kártya
  • Vidékieknek munkába járás térítése (86 százalékban).

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület; Sírkert u. 2-4.

Ha a hirdetésünk felkeltette érdeklődésed:

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el jelentkezését a „Jelentkezem” gombra kattintva.