Erősáramú villanyszerelő

Az ALTEO GROUP leányvállalata, a FE-GROUP INVEST Zrt. számára keresünk munkatársat

ERŐSÁRAMÚ VILLANYSZERELŐ

pozícióba.

A munkavégzés helye: Budapest X. kerület, sírkert utca 2-4.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Hulladékfeldolgozó gépsorok (szállítószalagok, csigák, bálázógépek, őrlőgépek)
    • napi-, heti-, havi- karbantartási munkák, javítások elvégzése;
    • leállás okának megkeresése, javítása;
    • meglévő gépsor áttelepítése során adódó munkákban való részvétel;
    • Új gépsorok telepítési munkáiban való részvétel, úgy mint:
      • üzemek bekábelezése,
      • motorok bekötése,
      • vezérlőszekrények összeszerelése.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Villamossági végzettség;
  • Megbízhatóság, önálló munkavégzés;
  • Minimum 5 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Autóvillamossági munkákban szerzett tapasztalat.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Heti 40 órás munkavégzés
  • Határozatlan idejű, bejelentett munkaviszony
  • Összetett, változatos munkakör
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Havi budapesti BKV bérlet finanszírozása
  • SZÉP kártya juttatás
  • Vidékieknek munkába járás térítése (86 százalékban)
  • A munkavégzés helye: Budapest X. kerület, sírkert utca 2-4.

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Szakmunka

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el jelentkezését a „Jelentkezem” gombra kattintva.