Termelési és logisztikai igazgató

Az ALTEO GROUP leányvállalata, a FE-GROUP INVEST Zrt. számára keresünk munkatársat

pozícióba

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • A munkafolyamatok irányítása és optimalizálása a vállalat hatékonyságának és termelékenységének maximalizálása érdekében;
  • Létszámgazdálkodás és munkaerő tervezés saját és bérmunkás állománnyal;
  • A kapacitáskihasználás növelése;
  • Készletnyilvántartás vezetése és optimalizálása;
  • Az anyagok hatékony mozgásának – rakodás, szállítás – biztosítása;
  • A szállítási útvonalak és módszerek optimalizálása;
  • Gépek, berendezések megfelelő műszaki állapotának biztosítása;
  • Technológiai fejlesztések;
  • Hatósági és vállalati előírások szigorú betartatása;
  • Kapcsolattatás a társosztályok vezetőivel és üzleti partnerekkel;
  • Az igazgatóság teljesítményének rendszeres értékelése, dolgozóinak fejlesztése;
  • Kimutatások, jelentések készítése;
  • Aktív részvétel projektekben.

AZ IDEÁLIS JELÖLTÜNK TE VAGY, AMENNYIBEN:

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel (gépész, villamos, mechanotrika, logisztika);
  • Legalább 5 év termelési vezetői tapasztalatod van, logisztikai ismeretekkel;
  • Kiváló a vezetői és kommunikációs készséged;
  • Erős a szervezési és problémamegoldó képességed;
  • Alapos ismeretekkel rendelkezel a munkavédelmi és biztonsági előírások terén;
  • Meg van benned a rugalmasság és alkalmazkodóképesség a változó termelési igényekhez;
  • Kiváló számítógépes ismeretekkel rendelkezel;
  • Angol nyelvtudásod aktív.

Pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

  • Tapasztalat a hulladékgazdálkodás területén;
  • Multinacionális környezetben szerzett munkatapasztalat;
  • SAP ismeretek.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Összetett, változatos munkakör;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Havi budapesti BKV bérlet finanszírozása;
  • SZÉP kártya juttatás;
  • Vidékieknek munkába járás térítése (86 százalékban).

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest X. kerület, sírkert utca 2-4.

HA HIRDETÉSÜNK FELKELTETTE ÉRDEKLŐDÉSED:

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el jelentkezését a „Jelentkezem” gombra kattintva.

Kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképpel ellátott önéletrajzod – a bérigényed megjelölésével – az itt található űrlapot kitöltve küldd el részünkre.