HR munkatárs

Az Fe-Group Invest Zrt.

HR MUNKATÁRS

pozícióba munkatársat keres.

RÁD VÁRÓ FELADATOK:

  • Munkaügyi dokumentációk elkészítése (munkaviszony létesítésével, módosításával, megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés);
  • Munkaügyi és HR adminisztráció teljes körű ellátása, személyzeti nyilvántartások pontos vezetése;
  • Munkaköri alkalmassági vizsgálatok nyilvántartása, dokumentumok kezelése;
  • Munkaügyi és HR statisztikák, riportok elkészítése, adatszolgáltatás a vezetőség részére;
  • Toborzás-kiválasztási folyamat teljeskörű kezelése (fizikai);
  • Munkavállalókkal való kapcsolattartás, munkatársak és vezetők támogatása munkaügyi, bérszámfejtési kérdésekben;
  • Kapcsolattartás és folyamatos együttműködés a Központi HR szervezettel;
  • Vállalati események, képzések, oktatások szervezése;
  • Belső auditokra való felkészülés és koordinálása.

AZ IDEÁLIS JELÖLTÜNK TE VAGY, AMENNYIBEN:

  • Legalább 3 év szakmai tapasztalatod van vállalati HR területen, preferáltan munkaügyi fókusszal;
  • Önálló, pontos munkavégzés jellemez, valamint kiváló kommunikációs- és problémamegoldó készséggel rendelkezel;
  • Rugalmas, együttműködő, proaktív személyiség vagy;
  • Felhasználói szinten használod az MS Office csomagot.

AMENNYIBEN CSATLAKOZOL A FE-GROUP CSAPATÁHOZ:

  • Biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk;
  • Egy lendületes, együttműködő csapat tagja leszel, ahol biztosítjuk a folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget és a jó hangulatot;
  • Változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, X. kerület

HA HIRDETÉSÜNK FELKELTETTE ÉRDEKLŐDÉSED:

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el jelentkezését a „Jelentkezem” gombra kattintva.